Одеського забудовника, що порушив проект, інспекція оштрафувала на 3 млн грн

Порушення проекту реконструкції старого будинку на перехресті вулиці Дерибасівської та провулка Красного в Одесі, після чого у ньому відкрили готель "Мілано", дорого обійдеться забудовнику.

Фото: з відкритих джерел

Порушення проекту реконструкції старого будинку на перехресті вулиці Дерибасівської та провулка Красного в Одесі, після чого у ньому відкрили готель “Мілано”, дорого обійдеться забудовнику.

Про це повідомляє прес-служба департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (http://www.dabi.gov.ua/v-odesi-zabudovnyka-oshtrafovano-na-3-mln-grn).

“Фахівці департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області виявили грубі порушення містобудівного законодавства при реконструкції об’єкту 5 категорії складності в Одесі. У ході перевірки встановлено, що при «реставрації квартир, нежитлових приміщень горища та першого поверху з улаштуванням допоміжних приміщень, реставрацієї фасадів та пристосування будівлі під готель в межах існуючої площі забудови» здійснено добудову до готелю, що є самочинним будівництвом”, зазначили в ДАБІ.

Зокрема, у замовника ТОВ «Готель Мілано» відсутні дозвільні документи на виконання підготовчих та будівельних робіт і документи, що підтверджують право власності чи право користування земельною ділянкою, на якій здійснено добудову. Крім того, замовником розпочато експлуатацію зазначеного приміщення як закладу громадського харчування без відповідних дозвільних документів.

За результатами проведеної перевірки складено акт перевірки, протоколи про правопорушення в сфері містобудівної діяльності, видано припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт. На правопорушника, ТОВ «Готель Мілано», накладено штрафні санкції у розмірі понад 3 мільйони гривень.

NO COMMENTS