Унікальну операцію виконав одеський лікар Ігор Бородаєв, якому вдалося врятувати життя пацієнта, доставленого в ніч на вівторок з проникаючим ножовим пораненням в область серця до обласного медичного центру.
Про це повідомили кореспонденту Одесінформу колеги хірурга Бородаєва.
“Карета “швидкої допомоги” доставила чоловіка до хірургічного відділення нашого медцентру в дуже тяжкому стані – із значною втратою крові й проникаючим ножовим пораненням в область серця. Група медиків, очолювана кандидатом медичним наук Бородаєвим, відразу ж розпочала боротьбу за його життя. І зуміла врятувати 49-річного пацієнта,” – зазначили колеги досвідченого хірурга.
Керівник відділу комунікацій Одеського главку поліції Олена Войтенко уточнила, що “ножове поранення, що могло закінчитися летальним результатом, чоловік одержав під час сутички з нетверезим кривдником, якого оперативно затримали члени слідчо-оперативної групи Приморського відділу поліції міста. Зараз злочинець в ізоляторі тимчасового утримання ГУ НП в Одеській області”.
Речові докази з місця події направлено для проведення низки експертиз.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

NO COMMENTS