Спортсмен і тренер Одеської обласної федерації ушу Денис Рудомьоткін визнаний одним з кращих суддів Української федерації ушу за підсумками 2015 року. Про це в інтерв’ю прес-службі Одеської обласної федерації ушу повідомив сам Денис Рудомьоткін.

За його словами, церемонія нагородження проходила у Броварах, де відбувся чемпіонат України серед юніорів та юнаків.

Рудометкин судья

«Це рішення було прийнято керівництвом Національної Української федерації ушу. Але, крім мене, ще кілька тренерів федерації були визнані кращими в даній номінації за підсумками року. І це звичайна практика. Зазначу, суддівський корпус всієї національної федерації є дуже професійним, і той факт, що багато наших представникiв також є суддями міжнародних змагань, зайвий раз це підтверджує. Ну а таке високе звання кращого судді країни є першим в моїй спортивній кар’єрі, і це дуже приємно. Вважаю, що в цьому заслуга всієї Одеської обласної федерації ушу. Також я хочу виділити тренерський склад нашої обласної федерації ушу. Це Аджеліна Маковська, Зульфія Хажеева, Сергій Романюк, Ігор Середенко, Артем Бацько, Оксана Джура. А керує нами шановний президент федерації Володимир Федорцов», – підкреслив спортсмен і додав, що дружна спортивна команда обласної федерації ушу є однією з кращих в Україні.

Рудометкин - 3

«Звичайно, наша обласна федерація, постійно знаходиться в сильній конкуренції з різними регіональними федераціями, але можу сказати, що за рівнем майстерності ми практично не поступаємося багатьом з них. А ушу, не тільки в Одесі, але і в нашій області дуже люблять. Цей вид спорту та бойового мистецтва активно розвивається в Котовську, Теплодарі, Ізмаїлі, Чорноморську, Южному і в ряді районів. Тобто шанувальників цього виду багато, але ми хочемо, щоб їх стало ще більше», – підсумував Денис Рудомьоткін.

Довідка: Денис Рудомьоткін народився 9 лютого 1987 року в Кіровограді.

Рудометкин - 4

Майстер спорту України міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу з традиційного ушу, переможець і призер чемпіонатів України з ушу, призер європейських та міжнародних турнірів.

Член збірної України з ушу, тренер Одеської обласної федерації.

Суддя першої категорії. Суддя Української федерації ушу.

Кращий суддя Української федерації ушу-2015.

Всі, хто хочуть дізнатися докладніше про діяльність Одеської обласної федерації ушу, можуть відвідати сайти www.wushuodessa.com., Facebook.com/wushuodessa.

Е-mail:  wushufederation@gmail.com

Телефон: 063-2299447

 

NO COMMENTS