Одеський суд санкціонував домашній арешт групи учасників хуліганської сутички на автостоянці

  У Київсьому райсуді Одеси сьогодні розглянуті клопотання прокуратури стосовно обрання запобіжного заходу до групи осіб, підозрюваних скоєнні хуліганських дій 17 квітня на автостоянці “Вимпел-11”.
  Про це повідомили корспонденту Укрінформу в прес-службі суду.
  “Слідчі судді Вадим Іванчук та Микола Тонконоженко розглянули сьогодні клопотання про обрання запобіжного заходу в вигляді домашнього арешту стосовно осіб, що скоїли 17 квітня на автостоянці “Вимпел-11″ хуліганські дії з застосуванням вогнепальної зброї. Судом обрано запобіжний захід щодо 13 підозрюваних у скоєнні правопорушень із застосуванням вогнепальної зброї, згідно з ознаками ч. 4 ст. 294 Кримінального кодексу України, у вигляді домашнього арешту з 21 год. до 7 год.”, зазначили в суді.
  Як повідомлялося, правоохоронці Київського відділу поліції розслідують обставини хуліганської сутички і стрілянини, що сталася на автостоянці “Вимпел-11” внаслідок нападу на представників автокооперативу великої групи озброєних осіб у балаклавах і бронежилетах – членів ГО “Захист Одеси”, яким мерія з минулого року почала передавати проблемні стоянки без документів. Серед затриманих нападників виявився також екс-директор комунального підприємства “Муніципальна варта” Вадим Остапчук.
  Після того, як співробітники поліції очепили місце сутички, і стрілянина припинилася, багато хто з правопорушників спробував утекти з місця події, однак були затримані й доставлені до відділу поліції.

  NO COMMENTS