Курченко Сергій
Курченко Сергій

Приморський райсуд Одеси розглянув і задовольнив клопотання прокуратури Одеської області про накладення арешту на чотири річкових судна, які за злочинною схемою Сергія Курченка мали транспортувати нафтопродукти.
Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури (заява).
“Співробітники Слідчого управління ГУПН в Одеській області встановили факт ухилення від сплати податків та платежів, а також зловживання службовим становищем групою осіб при ввезенні на територію України 800 тисяч тонн нафтопродуктів, до чого причетні чотири річкових судна. За клопотанням прокуратури Одещини ці чотири судна, що мали транспортувати нафтопродукти за “схемою Курченка”, арештовані”, зазначили в прокуратурі.
Фактично зазначені плавзасоби не завантажувались, а їх судозаходи на причал здійснювалися для конспірації незаконної діяльності.
Наразі співробітники прокуратури спільно з працівниками УСБУ в області та поліції вживають заходи щодо передачі арештованого майна на відповідальне зберігання державним органам. На вказаних плавзасобах тривають обшуки.
Як повідомлялося, правоохоронці вже повідомили про підозру в злочинних махінаціях з нафтопродуктами координатору вказаних схем, трьом посадовцям Одеської митниці та двом представникам підприємства. Унаслідок таких дій з використанням підроблених документів та фіктивних фірм при реалізації 800 тисяч тонн нафтопродуктів до бюджету не надійшло 1 мільярдів 200 мільйонів гривень обов’язкових платежів.

NO COMMENTS