Одеський суд санкціонував арешт двох чиновників Мін’юсту з правом внесення 5 млн грн застави

Приморський райсуд Одеси розглянув клопотання облпрокуратури і обрав міру запобіжного заходу стосовно двох підозрюваних у корупції чиновників територіального управління юстиції в Одеській області у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб. Водночас ухвалою визначено розмір застави у 5 мільйонів гривень кожному, повідомляє прес-служба облпрокуратури (http://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=216554).

Фото: з відкритих джерел

Приморський райсуд Одеси розглянув клопотання облпрокуратури і обрав міру запобіжного заходу стосовно двох підозрюваних у корупції чиновників територіального управління юстиції в Одеській області у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб.
Водночас ухвалою визначено розмір застави у 5 мільйонів гривень кожному, повідомляє прес-служба облпрокуратури (http://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=216554).

“За клопотанням прокуратури Одеської області Приморський райсуд санкціонував взяття під варту керівника державної виконавчої служби територіального управління юстиції в Одеській області та головного фахівця служби. Ухвалою суду підозрюваним визначено розмір застави у 5 мільйонів гривень кожному”, зазначили в прокуратурі.

Як повідомлялося, 28 вересня співробітники Управління Служби безпеки в Одеській області та слідчі облпрокуратури викрили корупційну схему, яка діяла у державній виконавчій службі регіону. При отриманні хабара правоохоронці затримали керівника державної виконавчої служби територіального управління юстиції та та його спільника – головного фахівця держслужби.

За даними слідства, посадові особи державної виконавчої служби вимагали й одержали 6,5 тисяч доларів США неправомірної вигоди від представника підприємства за зняття арештів з різного роду майна. Слідчі прокуратури Одещини здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

NO COMMENTS