Одеський суд продовжив на два місяці тримання під вартою диверсанта, що готував убивство євромайданівця

Київський райсуд Одеси, що завершує слухання справи про підготовку серії терактів в обласному центрі і замаху на життя громадського діяча Сергія Гуцалюка, продовжив термін тримання під вартою арештанта - в місті мешканця райцентру Болград Одеської області Віталія Назлімова.

Фото: з відкритих джерел

Київський райсуд Одеси, що завершує слухання справи про підготовку серії терактів в обласному центрі і замаху на життя громадського діяча Сергія Гуцалюка, продовжив термін тримання під вартою арештанта – в місті мешканця райцентру Болград Одеської області Віталія Назлімова.

Про це повідомили кореспонденту Одесінформу в інформаційному центрі суду.
“Судова колегія під головуванням Степана Галія розглянула й задовольнила клопотання сторони обвинувачення – продовжити для арештованого на 60 діб запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, – зазначив Перов.

Суд відхилив клопотання адвоката Назлімова щодо звільнення підзахисного з-під варти й обрання більш м’якого запобіжного заходу, оскільки сторона обвинувачення надала вагомі докази провини підсудного у скоєнні тяжкого злочину.

“Під час попередніх судових засідань вина Назлімова підтверджена неспростовними доказами, колегія суддів мала змогу в цьому пересвідчитись. І при таких обставинах було б ризиковано звільняти підсудного з-під варти, який може спробувати уникнути покарання”, заявив представник державного обвинувачення Юрій Богомолов.

Судова колегія вирішила перейти на наступному засіданні до дебатів сторін, що беруть участь у процесі. На це засідання, призначене на 9 серпня, буде також викликано із зони АТО військовослужбовця ЗСУ – колишнього євромайданівця Гуцалюка.
Як повідомлялося, 49-річний мешканець Болграда Одеської області Віталій Назлімов звинувачується в тому, що після трагічних подій 2 травня 2014 року підпільно готував в одному зі спортивних залів Одеси групу бойовиків для здійснення терактів.
При відпрацюванні сценарію убивства одного з лідерів Євромайдану групу на чолі з колишнім спецпризначенцем Назлімовим затримали оперативники облуправління СБУ. Один із співучасників підготовки вбивства розкаявся і вирішив співробітничати зі слідством, а Назлімову пред’явлено обвинувачення за ознаками ч. 1ст.14, п. 5 і 11,ч.2 ст.115 (готування до злочину),ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) і ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами). Йому загрожує покарання терміном до 15 років.

NO COMMENTS