Одеський суд продовжив на два місяці домашній арешт селищного голови курортної Затоки

0
253
Звягінцев Василь
Звягінцев Василь

Суворовський райсуд Одеси розглянув у четвер клопотання облпрокуратури і виніс ухвалу – продовжити на два місяці термін домашнього арешту селищного голови Затоки Білгород-Дністровського району Василя Звягінцева, якому інкримінують причетність до організації незаконних схем відчуження приморських земельних ділянок загальною вартістю 50 мільйонів гривень.
Про це повідомляє в Facebook адвокат Звягінцева – Станіслав Клименко (заява).
“Сьогодні Суворовський райсуд Одеси продовжив селищному голові Затоки Звягінцеву нічний домашній арешт і відсторонив його ще на два місяці від посади. Рішення не підлягає оскарженню”, зазначив Клименко.
Як повідомлялося, керівника Затокської селищної ради затримали рік тому і піддали арешту, інкримінувавши причетність до великомасштабних махінацій при приватизації земельних ділянок та відчуженні іншого майна територіальної громади. Згодом було арештовано керівника земельної комісії селищної ради Богдана Шевчука – правоохоронці підозрюють обох в організації незаконних схем відчуження земельних ділянок, а деякі депутати селищної ради також вважають їх причетними до спроб заблокувати будівництво сучасної багатофункціональної набережної Затоки в інтересах місцевих злочинних груп.
Однак у судових інстанціях задоволено позов естонського інвестора до селищної ради Затоки про законність укладеного договору оренди компанією “Літус Маріс” земельної ділянки і будівництва 12-кілометрової набережної.
І травня 2016 року виконує обов’язки керівника Затокської седищної ради депутат Наталя Вернигора, яку обрали секретарем цього органу місцевого самоврядування.

NO COMMENTS