Одеський суд прийняв нову ухвалу – залишити за гратами російського бойовика Мефьодова

Російського бойовика - фігуранта "справи 2 травня" Євгенія Мефьодова Малиновський райсуд Одеси таки залишив у СІЗО. Прокуратура висунула підсудному Мефьодову нове звинувачення, на підставі якого суд вирішив його залишити в СІЗО на період розслідування кримінального провадження, повідомляє кореспондент Одесінформу.

Фото: з відкритих джерел
Російського бойовика – фігуранта “справи 2 травня” Євгенія Мефьодова Малиновський райсуд Одеси таки залишив у СІЗО.
Прокуратура висунула підсудному Мефьодову нове звинувачення, на підставі якого суд вирішив його залишити в СІЗО на період розслідування кримінального провадження, повідомляє кореспондент Одесінформу.
“Підсудний Мефьодов залишиться під вартою, поки триватиме нове кримінальне провадження, відкрите прокуратурою за ознаками ст. 129 (погроза вбивства) Кримінального кодексу України”, – повідомило кореспонденту Укрінформу джерело в правоохоронних органах.
Після цієї ухвали суду конвойний автомобіль доставив підсудного з будівлі Малиновського райсуду до Одеського СІЗО. Автомобіль з підсудним Мефьодовим супроводжували активісти патріотичних організацій – учасники блокади суду.
Нагадаємо, колегія суддів Малиновського райсуду під головуванням Віктора Короя задовольнила сьогодні клопотання захисника громадянина Російської Федерації Євгена Мефьодова, що просив змінити одному з основних фігурантів “справи 2 травня” запобіжний захід із тримання під вартою на домашній арешт.
Суд мотивував ухвалу тим, що за два роки тримання в СІЗО докази проти Мефьодова майже вивчені, а запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту достатньо, щоб підсудний не уник правосуддя і не тиснув на свідків.
Після оголошення цієї ухвали суд оголосив перерву. Активісти громадських організацій зустріли рішення колегії суддів вигуками “ганьба”. Лідер одеського “Правого сектору” Сергій Стерненко вигукнув: “Суддям за таке рішення місце у клітці – разом з тими, хто хотів зробити в Одесі “народну республіку”.
Між представниками патріотичних організацій та поліцією виникла штовханина. Врешті, правоохоронці відтіснили громадських активістів на вулицю. Громадські організації оголосили повну мобілізацію своїх членів і заблокували ворота з території з суду.

NO COMMENTS