Одеський суд на 5 років позбавив волі злочинця, що відкусив і проковтнув вухо мешканцю міста

Фото: з відкритих джерел

Київський райсуд Одеси розглянув кримінальну справу і суворо покарав обвинуваченого одесита, який удвох з напарником напав після дорожньо-транспортної пригоди на мешканця міста, повалив на землю, відгриз і з’їв його вухо.
Про це у вівторок повідомили Одесінформу в прес-службі суду.

“Суд виніс вирок позбавити волі злобного нападника на мешканця Одеси, дружина якого потрапила в ДТП. автомобіліста, якому він відкусив вухо і проковтнув його. Суд встановив, що “потерпілому зателефонувала дружина і повідомила, що потрапила в ДТП. Приїхавши на місце, чоловік домовився з винуватцем аварії про те, що останній напише розписку на суму завданих збитків, які буде відшкодовано.

Однак до автомобіля підійшли двоє знайомих винуватця ДТП, що були в в стані алкогольного сп’яніння. Один з них розпочав бійку з потерпілим, кинув останнього на траву й відгриз вухо. Коли потерпілий просив віддати вухо, нападник його проковтнув”, зазначили в суді.

Від побаченого дружина потерпілого знепритомніла, було констатовано на судовому засіданні.

Суд ухвалив вирок – позбавити волі обвинуваченого на 5 років і 2 місяці. Після його голошення засудженого взяли під варту в залі суду.

NO COMMENTS