Одеський суд звільнив з-під варти громадського активіста Ганула

Судова колегія Апеляційного суду Одеської області сьогодні розглянула і частково задовольнила апеляційну скаргу адвоката лідера громадської організації "Вуличний фронт" Дем'яна Ганула, якого правоохоронці підозрюють в організації масових заворушень під час акції протесту проти забудови Літнього театру.

Фото: з відкритих джерел

Судова колегія Апеляційного суду Одеської області сьогодні розглянула і частково задовольнила апеляційну скаргу адвоката лідера громадської організації “Вуличний фронт” Дем’яна Ганула, якого правоохоронці підозрюють в організації масових заворушень під час акції протесту проти забудови Літнього театру.

Про це повідомляє корспондент Одесінформу.

“Заслухавши доводи сторін захисту та обвинувачення, а також клопотання депутатів Андрія Білецького та Ольги Квасницької про взяття на поруки підсудного Ганула, суд вирішив частково задовольнити апеляційну скаргу адвоката – скасувати рішення суду першої інстанції та обрати підозрюваному Ганулу запобіжний захід у вигляді цілодовбового домошнього арешту терміном на 30 діб”, – озвучила рішення колегії суддя Наталія Грідіна.

Варто зазначити, що раніше Приморський райсуд Одеси санкціонував 60-добовий арешт затриманого Ганула без права внесення застави. Слідство підозрює голову ГО “Вуличний фронт” в організації масових заворушень під час акції протесту 18 листопада проти забудови Літнього театру Міського саду Одеси.

Як повідомлялося, прокуратура Одеської області подала позов до Окружного адміністративного суду Києва про визнання незаконним рішення ДАБКа стосовно видання дозволу на забудову території Літнього театру.

При цьому покуратура діє в інтересах Міністерства культури України, а відповідачами є Державна архітектурно-будівельна інспекція і третя особа – підприємство, повідомили у прес-службі облпрокуратури.

Прокуратура вивчила на предмет законності документи щодо можливого будівництва на території Міського саду. Встановлено, що дозвіл на проведення будівельних робіт видано за відсутності попереднього погодження вказаного питання з компетентним органом у сфері культури.

NO COMMENTS