Одеський суд залишив у СІЗО учасника незаконних перегонів, що насмерть збив двох пішоходів

  Апеляційний суд Одеської області відхилив апеляцію адвоката і залишив під вартою водія, що підозрюється у скоєнні ДТП, яка призвела до загибелі двох пішоходів на Балківській вулиці Одеси.
  Про це повідомляє прес-служба суду (https://oda.court.gov.ua/sud1590/pres-centr/news/456976/).
  “Розглянувши 29 березня доводи захисника підозрюваного та матеріали провадження, Апеляційний суд повністю погодився з висновками суду першої інстанції щодо обґрунтованості підозри, висунутої підсдному Уманцю та існування ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснити дії, спрямовані на перешкоджання кримінальному провадженню. Зважаючи на це, суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги, залишивши ухвалу слідчого судді Приморського райсуду без змін”, зазначили в суді.
  21-річного одесита підозрюють у тому, що 11 березня він не обрав безпечної швидкості руху, керуючи автомобілем «Toyota Camry», і внаслідок заносу автомобіля виїхав за межі проїзної частини, де допустив наїзд на двох пішоходів з фатальними наслідками.
  Ухвалою слідчого судді Приморського райсуду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без визначення застави, як альтернативного запобіжного заходу, достатнього для забезпечення виконання підозрюваним обов’язків, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом України.

  NO COMMENTS