Одеський суд залишив під вартою одного з диверсантів, що готував замах на євромайданівця

Колегія суддів Київського райсуду Одеси розглянула у вівторок клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу стосовно колишнього спецпризначенця - мешканця Болграда Віталія Назлімова, якого слідство підозрює у підготовці терактів і замаху на життя громадського діяча Сергія Гуцалюка. Адвокат ватажка однієї з проросійських організацій Незлімова, у свою чергу, висловила клопотання, щоб суд обрав підслідному запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі, повідомляє кореспондент Одесінформу.

Фото: з відкритих джерел

Колегія суддів Київського райсуду Одеси розглянула у вівторок клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу стосовно колишнього спецпризначенця – мешканця Болграда Віталія Назлімова, якого слідство підозрює у підготовці терактів і замаху на життя громадського діяча Сергія Гуцалюка.
Адвокат ватажка однієї з проросійських організацій Незлімова, у свою чергу, висловила клопотання, щоб суд обрав підслідному запобіжний захід, не пов’язаний з позбавленням волі, повідомляє кореспондент Одесінформу.
“У разі звільнення з-під варти підсудний Назлімов як досвідчений спецпризначенець може намагатися втекти з країни або ж чинити тиск на свідків і потерпілих, зокрема на громадського діяча Сергія Гуцалюка, на якого готував замах”, – зазначив представник державного обвинувачення Юрій Богомолов.
Вислухавши аргументи сторін у справі, колегія суддів під головуванням Степана Галія прийняла рішення – залишити Назлімова під вартою ще на 60 днів – до завершення судового процесу.
Як повідомляв Одесінформ, слідством установило, що Назлімов організував злочинну групу для здійснення терактів у волонтерських та громадських організаціях Одеси, а також з метою вбивства євромайданівця Гуцалюка.
Зокрема, “49-річного мешканця Болграда Одеської області Назлімова звинувачують у тому, що після трагічних подій 2 травня 2014 року підпільно готував в одному зі спортивних залів Одеси групу бойовиків для здійснення терактів. При відпрацюванні сценарію вбивства одного з лідерів одеського Євромайдану групу на чолі з Назлімовим затримали оперативники обласного управління СБУ”.
Назлімова було затримано 28 квітня 2015 року, з тих пір він перебуває в Одеському СІЗО.

NO COMMENTS