Одеський “Правий сектор” вимагає від клубу “Іtaka” скасувати концерт московського гастролера

  Активісти одеського “Правого сектора” оприлюднили звернення до дирекції місцевого нічного клубу “Іtaka” – скасувати концерт виконавця Рождена Анусі, що є одним з московських гастролерів під час агресії Росії на Донбасі та анексії Криму.
  Повідомлення розміщено на сайті організації (https://www.facebook.com/psodesa).
  “Після відміни концерту запроданця Віталія Козловського директори клубу “Ітака” вирішили не втрачати можливість заробити грошей 2 червня і анонсували концерт Рождена Анусі. Хоча цей “молодий талант” відомий тим, що за останні два роки він 15 разів відвідав Росію з концертами. Нам хотілося б спитати у представників клубу: ви відверто знущаєтесь чи тримаєте одеситів за дурнів?” – зазначають у “Правому секторі”.
  Ми не хочемо бачити жодних артистів, акцентують активісти, які “спокійнісінько заробляють гроші в країні-агресорі, допоки наші герої гинуть на фронті, боронячи наш край від російської навали”.
  Представники “Правого сектора” порадили адміністрації “Ітаки” скасувати і цей концерт. “В іншому випадку патріоти Одеси залишають за собою право не допустити виступу московського гастролера”, йдеться у зверненні.
  Як повідомлялося, 22 травня клуб «Itaka» скасував запланований на 2 червня концерт Віталія Козловського, оскільки виконавець опинився в епіцентрі скандалу після виступу 9 травня в Москві.
  “Раніше він заявляв, що не знає, кому належить Крим, і публічно підтримував Нелю Штепу, котра допомагала військам країни-агресора захопити місто Слов‘янськ”, – зазначили в НГО “Небайдужі”, що звернулися до клубу та влади з приводу скасування концерту.

  NO COMMENTS