Одеський депутат і радник Саакашвілі став генеральним радником у компанії Bio-Signal Group Corp

Радник голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі - Саша Боровик, який у травні виїхав з України, зараз працює головним юридичним радником у стартап-компанії Bio-Signal Group Corp у Нью-Йорку.

Фото: з Facebook О.Боровика

Радник голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі – Саша Боровик, який у травні виїхав з України, зараз працює головним юридичним радником у стартап-компанії Bio-Signal Group Corp у Нью-Йорку.

Про це Боровик написав на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/SashaBorovik?fref=ts)/

Почав працювати у Bio-Signal Group Corp – нью-йоркській стартап-компаніх, що є піонером вдосконаленння бездротової, багатоканальної портативної цифрової системи, спеціалізується на зчитуванні з мозку біоелектричних сигналів людини для подальшої медичної діагностики”, зазначив Боровик.

Варто зазначити, що радник Саакашвілі не приховував після подачі у відставку з посади виконувача обов’язків заступника голови Одеської ОДА про ведення перемовин стосовно працевлаштування в недержавних структурах.

“Останні тижні я провів у перемовинах і встановив відносини з декількома цікавими компаніями, – повідомляв він недавно. – Моє життя буде проходити між Мюнхеном, Берліном, Нью-Йорком, Сан-Франціско і, звісно, Одесою, де я буду активним членом міськради. Навіть якщо голос там у мене один, повірте, я буду говорити гучно, щоб почули. Буду зустрічатися з мешканцями, і особливо з молоддю…”

Нагадаємо, радником Саакашвілі з травня поточного року є також депутат Одеської обласної ради Марія Гайдар, яка раніше була виконувачем обов’язків заступника голови Одеської ОДА Марія Гайдар і теж припинила роботу через введення в дію закону про державну службу.

NO COMMENTS