Одеський депутат Бабенко, якого розшукують правоохоронці, заявляє, що не причетний до корупції

Депутат Одеської обласної ради Олег Бабенко, що переховується від органів досудового розслідування як підозрюваний у причетності до корупційних схем, оприлюднив сьогодні заяву про безпідставність обвинувачень і готовність з’явитися до НАБУ.
Про це Бабенко написав на своїй сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/oleg.babenko.777).
“Інформація, яка з’явилася в деяких ЗМІ з подачі НАБУ про те, що я нібито причетний до пропозиції хабара в 500 тисяч доларів за вирішення деяких питань, пов’язаних з “Краяном”, є вигадкою, провокацією. Це ніщо інше як мильна булька, що не має під собою реальних підстав. Я категорично відмовляюсь від усіх обвинувачень а мою адресу і вимагаю від НАБУ, якщо у них є честь і свідомість, або оприлюднити будь-які докази проти мене – аудіо, відео, що завгодно – або вибачитись”, зазначив Бабенко.
Так само не відповідає дійсності інформація про те, що мені повідомили про підозру, уточнив депутат. Про все, що відбувається, я дізнався зі ЗМІ. «Підозру» мені ніхто не вручав.
Найбличим часом Бабенко пообіцяв “повернутися до Києва і прийти до НАБУ.
“Хочу отримати від них обґрунтовані пояснення щодо поширеної брехні. Якщо у них будуть запитання, я відповім на кожне з них! А при необхідності зможу відстояти свою правоту в справедливих і прозорих судових процесах: інформація про те, що я є вигодонабувачем від комерційних угод, які згадуються у повідомленнях правоохоронних органів, є брехнею”, додав Бабенко.
Як повідомлялося, правоохоронці розшукують депутата Одеської облради, якому оголошено підозру за пропозицію хабара детективу Національного антикорупційного бюро в розмірі 500 тисяч доларів. Про це повідомив у коментарі Укрінформу начальник Департаменту з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк.
“Ця людина зараз переховується від органів досудового розслідування, від прокурорів. Ми вживаємо заходів для встановлення його місцезнаходження”, – сказав він.
Водночас на запитання, чи відповідає дійсності поширена у ЗМІ інформація, що цим депутатом є Олег Бабенко, посадовець ГПУ відповів: “Я цього не спростовую”.
Як повідомлялося, в п’ятницю НАБУ поінформувало, що депутату Одеської облради та його ймовірному спільнику оголошено підозру за пропозицію дати хабар в розмірі 500 тис. дол. співробітнику Бюро.
За даними НАБУ, хабар пропонувався в обмін за зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного, за даними слідства, у корупційній схемі із заволодіння коштів бюджету Одеси. Йдеться про гроші, отримані від продажу мерії Одеси будівлі за завищеними цінами. На думку детективів, бенефіціаром товариства є підозрюваний депутат Одеської облради.

NO COMMENTS