Одеський готель відмовив в оренді конференц-залу для фестивалю квір-культури “ОдесаПрайд-2016”

Проведення заходів ЛГБТ-спільноти в рамках одеського фестивалю квір-культури "ОдесаПрайд-2016" опинилось під загрозою зриву - адміністрація готелю "Gagarinn" відмовила оргкомітету фестивалю в оренді конференц-залу №1 для проведення дискусій. Хоч було здійснено передоплату - близько 30 тисяч гривень.

Фото: з відкритих джерел

Проведення заходів ЛГБТ-спільноти в рамках одеського фестивалю квір-культури “ОдесаПрайд-2016” опинилось під загрозою зриву – адміністрація готелю “Gagarinn” відмовила оргкомітету фестивалю в оренді конференц-залу №1 для проведення дискусій. Хоч було здійснено передоплату – близько 30 тисяч гривень.

Таку заяву оприлюднила на сторінці в Facebook Одеса Прайд 2016 в Facebook керівник оргкомітету фестивалю Ганна Леонова (https://www.facebook.com/OdessaPride/?fref=ts).
“У четвер вранці адміністрація готелю “Gagarinn”, конференц-зал якого був орендований для проведення дискусій, відмовила в наданні приміщення оргкомітету фестивалю квір-культури ОдессаПрайд-2016. Аргументи: організатори нібито не повідомили адміністрацію про формат заходу, а також присутність поліції на локації, що заважає постояльцям готелю”, зазначила Леонова.

Оскільки відмова в майданчику вже традиційна для України практика, уточнила активістка ЛГБТ-спільноти, “оргкомітет ОдессаПрайд2016 попередив усі локації про проведення саме квір-фестивалю. Поряд з повною передоплатою в обсягу 30 тисяч гривень це дозволило мінімізувати ризики виникнення форс-мажорних обставин”.
“Наразі робимо все можливе для пошуку нового майданчика (для проведення фестивальних заходів – ред). Ми сподіваємося, що ця неприємність лише незначною мірою змінить програму фестивалю. Водночас звертаємося (стосовно оренди приміщення – ред.) до ЗМІ, хабів та організацій, котрі володіють майданчиками місткістю 50-70 чоловік, гарантуємо порядок та збереження майна”, йдеться в повідомленні.
Варто зазначити, що проведення ще одного заходу фестивалю – “Маршу рівності” – вважає недоречним через можливі інциденти міська влада Одеси.

11 серпня окружний адміністративний суд розглядає позов виконкому міськради до оргкомітету фестивалю квір-культури про заборону в місті “Маршу рівності”, запланованого на 13 серпня.
“Причина звернення до адмінсуду полягає в тому, що заявки на проведення акцій у центрі міста в один і той самий час подали декілька організацій. Щоб недопустити небажаних інцидентів, подано позов до суду”, – зазначили в міськраді.

NO COMMENTS