Одеський бізнесмен Ківан передав мерії зведену за євростандартами будівлю лікарні швидкої допомоги

Одеський бізнесмен Ківан передав мерії зведену за євростандартами будівлю лікарні швидкої допомоги Споруджену за європейськими стандартами будівлю лікарні швидкої допомоги передав територіальній громаді Одеси в особі мера міста Геннадія Труханова сірійський бізнесмен і меценат Аднан Ківан, що володіє будівельною компанією KADORR Group. Зведену за два роки з екологічно чистих матеріалів будівлю поряд з міською лікарнею №10 будівельники вважають одним з найкращих зразків нежитлової архітектури, повідомляє кореспондент Одесінформу.

Фото: з відкритих джерел

Одеський бізнесмен Ківан передав мерії зведену за євростандартами будівлю лікарні швидкої допомоги

Споруджену за європейськими стандартами будівлю лікарні швидкої допомоги передав територіальній громаді Одеси в особі мера міста Геннадія Труханова сірійський бізнесмен і меценат Аднан Ківан, що володіє будівельною компанією KADORR Group.
Зведену за два роки з екологічно чистих матеріалів будівлю поряд з міською лікарнею №10 будівельники вважають одним з найкращих зразків нежитлової архітектури, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Дорогі одесити, я вітаю всіх нас! Місто прийняло лікарню швидкої допомоги, яку ми всіма силами і з Божою поміччю збудували всього за 27 місяців. Я також вітаю особисто Геннадія Труханова, нехай йому вистачить сил на оперативне оснащення лікарні якісним обладнанням і підбором кращих лікарів, адже одесити цього гідні”, – зазначив меценат Ківан.

За його словами, будівля загальною площею 6 тисяч 100 кв. метрів, на зведення якої не витрачено жодної копійки бюджетних коштів, після оснащення апаратурою буде готова до прийому тисяч пацієнтів з проблемами серцево-судинної, ниркової, гастроентерологічної діяльності, діабетом, алергічними патологіями, а також потерпілих внаслідок аварій і надзвичайних ситуацій.

NO COMMENTS