Одеська IT-компанія Clickky визнано одним з 15 найбільш динамічних бізнесів у Європі

Компанія Clickky, яка створює автоматизовану платформу з просування мобільних додатків, визнана одним з 15 найбільш динамічних бізнесів у цій сфері в Європі. Про перемогу Clickky серед компаній, що розвивають мобільні технології, у номінації "найбільш швидко зростаюча компанія року в Європі" повідомило журі міжнародної премії Stevie Awards (http://stevieawards.com/search-all?query=clickky).

Фото: з відкритих джерел

Компанія Clickky, яка створює автоматизовану платформу з просування мобільних додатків, визнана одним з 15 найбільш динамічних бізнесів у цій сфері в Європі.
Про перемогу Clickky серед компаній, що розвивають мобільні технології, у номінації “найбільш швидко зростаюча компанія року в Європі” повідомило журі міжнародної премії Stevie Awards (http://stevieawards.com/search-all?query=clickky).

“Наша компанія здобула перше місце у цій номінації, де фахівці оцінювали зростання виручки, прибутку, збільшення кількості співробітників, розвиток компанії та її продуктів. Справді протягом року виручка Clickky зросла на 125%, прибуток збільшився на 186%. Компанія іідкрила два нових офіси, а кількість співробітників сягла 90 осіб”, – оприлюднив коментар від імені компанії засновник і виконавчий директор мобильной рекламной платформи Clickky Вадим Роговський.

У цьому році на премію було подано понад 3800 заявок з більш як 60 країн.
Зазначимо, переможці премій Stevie Awards визначаються голосуванням журі за номінаціями, що розкривають різні аспекти розвитку бізнесу. Вибираються золото, срібло і бронза для кожної номінації.

NO COMMENTS