Одеська прокуратура відправила на лаву підсудних групу нападників на журналістів

Одеська місцева прокуратура №3 (Приморський район) скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, підозрюваних у замаху на вбивство журналістів місцевого "7 каналу" та спричинення їм тілесних ушкоджень.

Фото: з відкритих джерел

Одеська місцева прокуратура №3 (Приморський район) скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, підозрюваних у замаху на вбивство журналістів місцевого “7 каналу” та спричинення їм тілесних ушкоджень.

Розпочато судовий розгляд у кримінальній справі, повідомили кореспонденту Одесінформу в прес-службі Одеської облпрокуратури.

“Розслідуються дії трьох зловмисників, що скоїли замах на умисне вбивство двох або більше осіб з хуліганських мотивів (ч.2 ст. 15, п. п.1, 7 ч.2 ст.115 КК України); навмисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 122 КК України) та хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї, яку незаконно переробили (ч. 4 ст. 296, ч.1 ст.263-1, ч.1 ст.263 КК України); умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 122 КК України)”, – зазначила речниця облпрокуратури Інна Верба.

У прокуратурі нагадали, що 3 травня поблизу будівлі телеканалу по вулиці Старопортофранківській стався конфлікт між громадянами з приводу з’ясування обставин дорожньо-транспортної пригоди. Словесна суперечка швидко переросла у бійку. Унаслідок побиття троє працівників телеканалу, які не мали жодного відношення до ДТП, отримали легкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Крім того, під час конфлікту один із зловмисників дістав з автомобіля мисливську рушницю з гумовими кулями та почав стріляти у сторону журналістів. Унаслідок чого працівнику телеканалу спричинено близько 20 ушкоджень, з них 4 – поранення голови. Після скоєння кримінального правопорушення троє зловмисників утекли з місця злочину.

NO COMMENTS