Одеська прокуратура викрила 20-мільйонні оборудки при реконструкції електромереж

При будівництві та реконструкції електромереж в Одеській області близько 20 мільйонів гривень з рахунків ПАТ "ЕК Одесаобленерго", у статутному фонді якого є державні активи, переказано на рахунки підприємств з ознаками фіктивності. Перевіряючи законність цих дій, правоохоронці здійснюють обшуки у підрядників і встановлюють, хто скористався багатомільйонними ресурсами.

Фото: з відкритих джерел

При будівництві та реконструкції електромереж в Одеській області близько 20 мільйонів гривень з рахунків ПАТ “ЕК Одесаобленерго”, у статутному фонді якого є державні активи, переказано на рахунки підприємств з ознаками фіктивності. Перевіряючи законність цих дій, правоохоронці здійснюють обшуки у підрядників і встановлюють, хто скористався багатомільйонними ресурсами.

Про це повідомили в прес-службі Одеської облпрокуратури.

“Слідство перевіряє версію щодо привласнення вказаних коштів та їх розподілу між можливими учасниками оборудки. Співробітники прокуратури, УСБУ та СУ ГУ НПУ в Одеській області провели 19 обшуків у офісах основних підрядників публічного акціонерного товариства та приватних помешканнях їх керівників”, – зазначили в облпрокуратурі.

Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення та розтрати коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, уточнила керівник прес-служби облпрокуратури Інна Верба.

NO COMMENTS