Одеська ОДА запропонувала місцевим урядовцям завершити демонтаж 84 пам’ятників та символів тоталітаризму

Одеська облдержадміністрація запропонувала місцевим РДА завершити в сільських районах демонтаж 84 пам'ятників, пам'ятних знаків і символів тоталітаризму, згідно з законом про декомунізацію.

Одеська облдержадміністрація запропонувала місцевим РДА завершити в сільських районах демонтаж 84 пам’ятників, пам’ятних знаків і символів тоталітаризму, згідно з законом про декомунізацію.

Розпорядження “Про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків комуністичного тоталітарного режиму” підписав виконувач обов’язків заступника голови ОДА Олександр Боровик, повідомили Одесінформу в прес-службі облдержадміністрації.

“Демонтажу підлягають не лише бюсти та пам’ятники представникам тоталітарного режиму Леніну, Щорсу, Фрунзе, Кірову, Калініна, Дзержинському, Котовському та іншим, а й зображення серпа і молота та інші подібні символи на адмінбудівлях і будинках культури”, – зазначили в облдержадміністрації.

Звіти про виконання розпорядження мають надійти до ОДА з сільських районів упродовж найближчих днів, додали в прес-службі.

NO COMMENTS