Одеська облпрокуратура звернулась до суду щодо продовження терміну арешту екс-директора табору “Вікторія”

28

Прокуратура Одеської області звернулася з клопотанням до Приморського райсуду Одеси щодо продовження терміну арешту екс-директора дитячого табору “Вікторія” Петроса Саркісяна на період ознайомлення учасників судового процесу з 85 томами справи, що стосується пожежі і спричинених нею жертв у спортивно-оздоровчому закладі.
Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури (https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=221891).
“Прокуратура Одеської області передала до Приморського райсуду клопотання про продовження строку тримання під вартою підозрюваного – екс-директора дитячого табору «Вікторія». Обумовлюється клопотання необхідністю надання часу сторонам процесу на ознайомлення з матеріалами завершеного досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 2 ст. 270 КК України (порушення правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей), які складають 85 томів”, зазначили в прокуратурі.
За словами керівника прес-служби Інни Верби, судовий розгляд клопотання намічено на 11 січня, оскільки через кілька днів збігає термін тримання підсудного під вартою, визначений наприкінці минулого року Апеляційним судом Одеської області.
Після завершення процедури ознайомлення учасників з матеріалами справи обвинувальний акт прокуратури буде передано до суду для його розгляду по суті.
Водночас триває розслідування у кримінальних провадженнях щодо службової недбалості посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування. У рамках вказаного провадження слідчими прокуратури повідомлено про підозру екс-віце меру Одеси та очільнику Київського відділу ГУ ДСНС в Одеській області.
Також слідчі завершують досудове розслідування, у ході якого перевіряється інформація про службове підроблення під час будівництва і реконструкції дитячого табору та заволодіння коштами співробітників дитячого закладу.