Одеська міськрада ухвалила бюджет-2017 і стратегію розвитку міста до 2022 року

12 сесія Одеської міськради 7 скликання розглянула й схвалила 7 грудня Програму соціально-економічного та культурного розвитку Одеси на 2017 рік і бюджет міста на 2017 рік.

Фото: з відкритих джерел

12 сесія Одеської міськради 7 скликання розглянула й схвалила 7 грудня Програму соціально-економічного та культурного розвитку Одеси на 2017 рік і бюджет міста на 2017 рік.

Депутатська більшість також затвердила Стратегію економічного і соціального розвитку Одеси до 2022 року, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Надходження до міського бюджету в 2017 році зростуть, відповідно до змін до Податкового кодексу, якими передбачені нові ставки по податках на нерухомість, єдиного і транспортному зборах, і досягнуть 6 мільярдів 239 мільйонів гривень. Видаткова частина міської казни передбачена в обсязі 6 мільярдів 157 мільйонів – з профіцитом близько 80 мільйонів гривень. Без міжбюджетних трансфертів у вигляді субвенцій з Держбюджету на соціальні програми – пільги, субсидії та надання допомоги сім’ям з дітьми”, – зазначила у виступі на сесії директор департаменту фінансів Світлана Бедрега.

Депутати підтримали внесені профільною комісією міськради проекти Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеси на 2017 рік та Бюджету-2017 і проголосували за них без обговорення.

Депутатська більшість обговорила й затвердила Стратегію економічного і соціального розвитку Одеси до 2022 року.

На сесії також було вирішено віддати значну частину території колишньої Міжрейсової бази моряків під висотну забудову, надати пільги операторам міських автостоянок. Відбулася церемонія відзначення переможців конкурсу “Кращий службовець органів місцевого самоврядування”.

NO COMMENTS