У квітні повноважні представники Одеської мерії візьмуть участь у зборах учасників ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса”, на яких буде ухвалено рішення щодо виходу міськради зі склади засновників цієї комерційної структури, створеної у 2011 році.

Про це в понеділок повідомив на робочій нараді в мерії директор муніципального департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Олександр Ілько, повідомляє кореспондент Одесінформу.
“На 14 квітня поточного року призначені загальні збори учасників ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса”, на яких буде розглянуто питання про вихід Одеської міськради зі складу засновників цього товариства, відповідно до рішення 11 позачергової сесії міськради 7 скликання”, – зазначив Ілько.
Крім того, додав директор департаменту,передбачено ухвалити рішення щодо повернення до комунальної власності територіальної громади бази відпочинку “Політ”, розташованої в селі Грибівка Овідіопольського району.
За його словами, базу передали на баланс КП “Міжнародний аеропорт “Одеса” в 2011 році, її площа становить 1,3 гектара, протяжність пляжної зони – 200 метрів. Наразі приморський комплекс перебуває в занедбаному стані і вимагає значних капіталовкладень для організації відпочинку.
Як повідомлялося, 11 позачергова сесія Одеської міськради 7 скликання ухвалила 19 жовтня рішення про вихід зі складу ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса” і повернення у власність територіальної громади раніше зробленого внеску до статутного капіталу цієї спільної з міськрадою компанії.
Odesa airport“Ми створимо робочу групу міськради для діалогу не лише з партнерами по ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса”, а й для вироблення правової позиції в судових інстанціях щодо оренди землі,вкладених коштів та майна. Можливо, доведеться замовити незалежний аудит господарської діяльності спільного підприємства за минулі роки. Будемо діяти в рамках виконання пунктів мирової угоди з діловими партнерами”, зазначив у виступі на сесії мер Одеси Геннадій Труханов.
За його словами, “міськраді відомо, що Кабмін передбачив профінансувати реконструкцію злітно-посадкових смуг у декількох містах України, в тому числі в Одесі. На це планується виділити півтора мільярда гривень, причому близько 200 мільйонів може бути виділено в 2017 році на реконструкцію злітно-посадкової смуги Одеського аеропорту”.
Варто зазначити, що міськрада керувалася при ухваленні цих рішень тим, що ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» не виконала своїх зобов’язань щодо строків будівництва нового пасажирського термінального комплексу та введення його в експлуатацію 30 вересня, як було передбачено постановою Одеського апеляційного господарського суду від 13 жовтня 2015 року.
Борис-Кауфман-Александр-ГрановскийНагадаємо, до реконструкції Одеського аеропорту причетні відомі бізнесмени Борис Кауфман і Олександр Грановський, яким підконтрольна компанія “Одеса аеропорт Девелопмент”, що є партнером міськради й оформлена на фірму з Лондона, що контролюється «Velafichita Holdings LTD» з Кіпру.
У грудні 2016 року – січні 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки в Одеському аеропорту й вилучили у міськраді пакети документів, що стосуються діяльності ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса”, у рамках кримінального провадження, розпочатого в червні 2016 року.

NO COMMENTS