Одеська митниця шукає кадри – оголошено конкурс на заміщення 29 керівних посад – Марушевська

Адміністрація Одеської митниці оголосила конкурс на заміщення 29 вакантних посад, зокрема, керівника управління інфраструктури та IT-відділу, начальника відділу класифікації товарів, начальників районних відділів митного оформлення та інших. Про це очільник митниці Юлія Марушевська написала на своїй сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/yulia.marushevska?fref=ts)/

Фото: з Facebook Юлії Марушевської

Адміністрація Одеської митниці оголосила конкурс на заміщення 29 вакантних посад, зокрема, керівника управління інфраструктури та IT-відділу, начальника відділу класифікації товарів, начальників районних відділів митного оформлення та інших.
Про це очільник митниці Юлія Марушевська написала на своїй сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/yulia.marushevska?fref=ts)/

“Процес оновлення на Одеській митниці продовжується. Оголошуємо конкурс на 29 керівних посад на митниці. Серед яких – головний бухгалтер, керівник в управління інфраструктури, керівник ІТ-відділу, начальник відділу класифікації товарів, начальники відділів оформлення в “Чорноморськ”, “Одеса-Порт”, “Григорівка”, “Роздільна”, а також керівники “Відкритого митного простору”. Важливо, щоб на вільні посади прийшли люди з новим мисленням, бажанням змін у своїй країні, для яких чесність, сумлінність, професійність – це установчі життєві принципи”, – зазначила Марушевська.

Також ми готові оголосити конкурс на посади начальників митних постів, додала очільник митниці. Однак для цього потрібне погодження від Романа Насірова. Документи, необхідні для того, щоб розпочати набір, попередньо надіслані до центрального офісу, і конкурс буде оголошено відразу після офіційного погодження.
“Ми відкриваємо систему для нових людей і спільно зможемо її змінити”, резюмувала Марушевська.

NO COMMENTS