Одеська мерія відселить вісім родин з будинку, де повністю вигоріли три квартири

Міська влада Одеси надасть допомогу мешканцям квартир, які вигоріли чи зазнали ушкоджень внаслідок пожежі, що виникла в обідню пору п'ятниці в будинку №4 на вул. Князівській.

Фото: з відкритих джерел

Міська влада Одеси надасть допомогу мешканцям квартир, які вигоріли чи зазнали ушкоджень внаслідок пожежі, що виникла в обідню пору п’ятниці в будинку №4 на вул. Князівській.

“Мешканцям, чиї квартири постраждали в результаті пожежі, надамо допомогу, в тому числі тимчасове житло. Наразі з проханням про відселення звернулися 8 родин, що налічують 16 осіб. Після повної локалізації загоряння, фахівцями буде проведена експертиза і встановлено суму збитків”, – зазначив Орловський.

За словами першого віце-мера, відновлювальні роботи буде здійснено за кошти міськбюджету.

За попередніми даними, повністю вигоріли три квартири третього поверху будівлі, ще вісім квартир зазнали пошкоджень від вогню на другому поверху будинку. Фактично вигоріли горищні приміщення і перекриття.

Як повідомлялося, загоряння даху будинку сталося близько 14 год. Вогонь швидко розповсюджувався по легкозаймистих конструкціям. Рятувальники евакуювали із небезпечної зони 24 мешканців будинку. О 16 год. 46 хв. пожежу на площі 1000 кв. метрів було ліквідувано.

На місці події працювали психологи ГУ ДСНС України в Одеській області. Загиблих чи постраждалих немає. Експерти вствновлюють причина пожежі.

NO COMMENTS