Одеська “Гуморина-2017” пройде на восьми локаціях

На розширеному засіданні оргкомітету "Гуморини-2017", що відбулося в Одеській міськраді під головуванням мера Геннадія Труханова, ухвалено рішення про поновлення карнавальної ходи в рамках першоквітневих заходів свята сміху. Про це повідомили кореспонденту Одесінформу в прес-службі мерії.

Фото: з відкритих джерел

На розширеному засіданні оргкомітету “Гуморини-2017”, що відбулося в Одеській міськраді під головуванням мера Геннадія Труханова, ухвалено рішення про поновлення карнавальної ходи в рамках першоквітневих заходів свята сміху.
Про це повідомили кореспонденту Одесінформу в прес-службі мерії.

“В цьому році відновлено традицію проведення параду Гуморини, який відкриють найменші учасники. Всього у заході буде задіяно півтори тисячі осіб, що представлятимуть творчі колективи з Одеси, Києва, Полтави, Дніпра і Херсона… Передбачено також проведення інших заходів на восьми основних локаціях. Зокрема, на Приморському бульварі, площі біля пам’ятника Дюку де Рішельє, біля Воронцовської колонади, на Грецькій площі, у Міському саду, парку Перемоги та парку імені Савицького”, зазначили в мерії.

Крім параду Гуморини, в якому візьмуть участь вуличні театри, актори-двійники (особи, схожі на відомих артистів) і 30 футуристських автомобілів, відбудуться “одеські єврослухання” та гала-концерт – на головній сцені на розі вулиць Ланжеронівської та Пушкінської, а також “Караоке на Майдані” з Ігорем Кондратюком – біля Колонади.

У рамках Гуморини відбудеться пройде також VII міжнародний фестиваль клоунів і мімів “Комедіада”.

Розпочнеться Гуморина традиційним відкриттям чергової скульптури у дворику Літературного музею.

NO COMMENTS