Одесити розпочали святкування 25-річчя Незалежності покладанням квітів до пам’ятника Кобзарю

З нагоди 25-річчя Дня незалежності України керівники Одеси та області, представники Збройних Сил України, духовенства та громадськості здійснили урочисте покладання квітів до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку міста.

Фото: з відкритих джерел

З нагоди 25-річчя Дня незалежності України керівники Одеси та області, представники Збройних Сил України, духовенства та громадськості здійснили урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку міста.

У церемонії взяли участь голова облради Анатолій Урбанський, заступник голови облдержадміністрації Соломія Бобровська, мер Одеси Геннадій Труханов та інші офіційні особи, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Вітаю усіх з прекрасним ювілеєм – 25-річчям Незалежності України. Завдяки здобуттю державного суверенітету ми стали справжніми господарями на своїй землі. Ми говоримо на різних мовах, але наша країна розуміє кожного. У цей день треба сказати всього лише два слова, уникаючи пафосу: разом і назавжди! Слава Україні!”, – сказав Урбанський.

Перед учасниками урочистого заходу, в тому числі представниками духовенства, громадськості, дипломатичних місій, пройшла маршем під звуки оркестру ВМС України колона військовослужбовців, що відстоювали суверенітет і цілісність держави у боях на сході України. Воїни теж поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

На завершення урочистої церемонії перед присутніми виступили молоді вихованці молодіжної секції Міжнародної федерації бойового гопака, які продемонстрували майстерне володіння давнім видом українського рукопашного бою.
Зараз у Центральному парку культури і відпочинку розпочалась концертна програма до Дня Незалежності України, а на Приморському бульварі, поряд з пам’ятником Дюку, триває масова акція “Вишиванковий ланцюг”.

На Театральній площі – урочисте нагородження державними нагородами України та святковий концерт за участю академічного ансамблю української музики, пісні та танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії.

Тут же артисти академічного українського музично-драматичного театру ім. Василя Василька розпочнуть 0 16 год. виставу «Тіні забутих предків». На арені стадіону ” Чорноморець” увечері виступить з концертом гурт Святослава Вакарчука “Океан Ельзи”.

NO COMMENTS