Одесити пікетували мерію, вимагаючи покарання винуватців пожежі у дитячому комплексі “Вікторія”

Більше двохсот одеситів, в тому числі батьки дітей, які були під час пожежі у муніципальному дитячому комплексі "Вікторія", пікетували сьогодні адмінбудівлю Одеської міськради.

Фото: з відкритих джерел

Більше двохсот одеситів, в тому числі батьки дітей, які були під час пожежі у муніципальному дитячому комплексі “Вікторія”, пікетували сьогодні адмінбудівлю Одеської міськради.

Учасники акції протесту звинувачують чиновників мерії у безвідповідальності, що призвела до загибелі трьох дітей в одному з корпусів спортивно-оздоровчого комплексу “Вікторія”, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Ми вимагаємо пояснень від мера Геннадія Труханова і віце-мера Зінаїди Цвірінько, хто має нести відповідальність за загибель трьох дітей у мініципальному оздроовчому комплексі “Вікторія”, – озвучив вимоги учасників акції протесту лідер Одеської організації ВО “Автомайдан” Віталій Устименко.

Пікетувальники принесли з собою під вікна мерії більше десятка автомобільних шин, які погрожували підпалити, якщо керівництво мерії ігноруватиме вимоги протестуючих. Однак їх відтіснили працівники муніципальної служби безпеки.
Під час штовханини біля вхідних дверей до адмінбудівлі хтось із учасників акції протесту розбив скло у масивних дверях мерії, інший кинув одну із шин просто у бік поліцейського, що забезпечував правопорядок на Думській площі.

Близько 20 години штовханина між мітингувальниками і представниками муніципальної безпеки посилилась – правоохоронці застосували сльозогінний газ, хтось підірвав петарду. Зупиняти жорсткі сутички між громадськими активістами та “муніципалами” кинулись бійці Національної гвардії.

Лише тоді до учасників акції протесту вийшов з адмінбудівлі віце-мер Одеси Андрій Котляр та очільник ГУ НП Дмитро Головін. Однак розмови не вийшло, бо ні один, ні інший не причетні до організації відпочинку дітей та їх безпеки у муніципальному комплексі “Вікторія”.

Під час спілкування Котляра і Головіна з простувальниками пролунав телефонний дзвінок з Одеської облдержадмінстрації. Після короткого діалогу з абонентом генерал Головін повідомив учасникам акції: “Мені зателефонував заступник голови ОДА Сергій Колебошин. Завтра, в неділю, о 14 годині в облдержадміністрації ініційовано зустріч з керівництвом ОДА та мерії, де буде обговорено причини й обставини нічної трагедії в оздоровчому комплексі “Вікторія”.

Учасники акції почали скандувати: “Труханова сюди! Труханова сюди!” Однак зустріч одеситів з мером Трухановим та віце-мером Цвірінько не відбулася.

NO COMMENTS