Одесити збирають підписи на підтримку кандидата на посаду голови ОДА Остапенка

Представники патріотичних сил Одещини організували збір підписів під Зверненням до Президента Петра Порошенка та голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтини Ващенка на підтримку Олександра Остапенка - одного з кандидатів, що подали заяви на участь в оголошеному конкурсі на вакантну посаду голови Одеської облдержадміністрації.

Фото: з відкритих джерел

Представники патріотичних сил Одещини організували збір підписів під Зверненням до Президента Петра Порошенка та голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтини Ващенка на підтримку Олександра Остапенка – одного з кандидатів, що подали заяви на участь в оголошеному конкурсі на вакантну посаду голови Одеської облдержадміністрації.

Усього подали заяви й пакети документів для участі в конкурсі 44 особи, але через невідповідність вимогам, що пред’являються до конкурсантів, допущено до участі у кадровому відборі лише 31 особу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми, люди, які організували “Євромайдан біля Дюка” і встояли, попри знесення наметів, судові заборони, погрози і залякування, а також відстояли Одесу перед загрозою “руской весни”… більш не хочемо бути об’єктами політичних експериментів. Вважаємо, що Одеську облдержадміністрацію має очолювати фахова людина, яка добре знає місцеву специфіку, має авторитет серед мешканців і боролася за Україну разом з нами щонайменше з перших днів Євромайдану. Засвідчуємо свою підтримку Олександру Остапенку як на етапі проведення конкурсу, так і в разі призначення його головою Одеської ОДА”, йдеться у Зверненні.

Документ на підтримку екс-депутата Одеської міськради Остапенка, що зараз працює доцентом Одеського регіонального інституту держуправління Національної академії держуправління при Президентові України, уже підписали чимало мешканців Одеси, в тому числі лідери низки громадських організацій.

“Вважаємо Остапенка не лише кращим з усіх кандидатів, які беруть участь у конкурсі, а єдиною людиною, яка за своєю компетенцією та людськими якостями може займати крісло голови Одеської ОДА в цей вирішальний час”, акцентують автори Зверення.
На прохання кореспондента Укрінформу ситуацію напередодні конкурсу прокоментував голова Одеської облорганізації КВУ Анатолій Бойко, який заявив, що “список конкурсантів дещо здивував – виглядає досить блідо. Одесити очікували більше гучних прзвищ. Втім, можливо, це пов’язано з тим, що Президент уже визначився, й у “вузьких колах” про це відомо. Тож вирішили: навіщо докладати зайвих зусиль?”
Позитивом же вважаю те, акцентував Бойко, що в оприлюдненому списку учасників конкурсу є чимало одеситів.

“Серед знакових фігур – один з лідерів одеського Євромайдану й екс-депутат міськради Олександр Остапенко, народний депутат від БПП Геннадій Чекіта, голова Балтської об’єднаної громади Сергій Мазур, екс-віце-мер Анатолій Ворохаєв, екс-депутат Одеської міськради Дмитро Співак. Претендують на керівництво ОДА й народний депутат Юрій Чижмар, що раніше був заступником голови Київської ОДА, Василь Горбаль, який очолював свого часу Львівщину, екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал Ігор Романенко та низка інших осіб”, зауважив експерт.

До речі, зауважив Бойко, “красивим ходом з боку Президента Порошенка стало б призначення головою ОДА Мазура – нинішнього міського голову Балти. Адже Балтська громада гримить зараз на всю Україну як один з прикладів успішної реалізації реформи децентралізації. Втім, якими саме критеріями керуватимуться конкурсна комісія та Президент при визначенні переможця, сказати важко – дізнаємось про це після 20 грудня”.

NO COMMENTS