Одесити вшанували 203-річницю народження Тараса Шевченка

Близько трьохсот одеситів, в тому числі представники влади, духовенства та громадських організацій, взяли участь в святковій церемонії покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку культури та відпочинку з нагоди 203-річниці народження геніального поета.

Фото: з відкритих джерел

Близько трьохсот одеситів, в тому числі представники влади, духовенства та громадських організацій, взяли участь в святковій церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку культури та відпочинку з нагоди 203-річниці народження геніального поета.

В урочистому ритуалі взяли участь, зокрема, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, голова облради Анатолій Урбанський, секретар Одесько-Балтської єпархії УПЦ Київського патріархату архімандрит Микита, представники Одеського військового гарнізону та громадськості міста, повідомляє корепсондент Одесінформу.

“Вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря, ми вчимося у поета вірності Вітчизні, який гаряче любив Україну, коли це було заборонено. Репресії, заборона творчості, заслання не зламали його, не змусили Шевченка відмовитись від цієї любові. А його емоційні, пророчі слова звучали, як гімни свободі і відвазі. Тарас Шевченко окрилив Україну і став для нас символом боротьби й незламності духу”, зазначив Урбанський у зверненні до одеситів.

З нагоди свята перед учасниками урочистого ритуалу біля підніжжя пам’ятника виступив народний хор, що виконав низку творів поета, покладених на музику, а також пройшла маршем рота почесної варти Одеського військового гарнізону.
Урочисті вшанування пам’яті Тараса Шевченка відбулися також у Чорноморську, Ізмаїлі та інших містах Одещини.

NO COMMENTS