Більше двохсот одеситів, в тому числі представники влади, духовенства та громадських організацій, взяли участь в святковій церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в однойменному парку культури та відпочинку.

Гімн України в День Соборності 2017 В урочистому ритуалі взяли участь, зокрема, голова облдержадміністрації Максим Степанов, перший заступник голови облради Олег Радковський, мер Одеси Геннадій Труханов та інші керівники Одещини, повідомляє корепсондент Одесінформу.

“Вітаю одеситів , усіх мешканців Одещини з цим прекрасним святом єднання земель України, коли об’єдналися Західна і Східна Україна. Я впевнений, що у нашої держави велике майбутнє, а всі випробування, які нам випали, спільними зусиллями подолаємо. Нашому поколінню судилося продовжити боротьбу за Незалежність України. І я вірю, що ми переможемо!” – зазначив у виступі на урочистій церемонії Степанов.

З нагоди свята перед учасниками урочистого ритуалу пройшла маршем рота почесної варти Одеського військового гарнізону.

У програмі відзначення Дня Соборності – святковий флешмоб-марафон, який організували вісім хорових колективів – близько 300 співаків та співачок. Розпочинається хоровий форум на Думській площі, а близько 15 год. продожить виступ на іншій локації – на площу Толбухіна в Київському районі Одеси.
Учасники хорового форуму виконають разом Гімн України, пісню про Одесу та Молитву за Україну.

Співорганізаторами форуму стали Одеська народний ансамбль української пісні “Калина”, хорова капела, струнний ансамбль Одеського муніципального театру духової музики, АВЕ музика та інші колективи і виконавці.

Служителі одеських храмів УПЦ Київського патріархату та деяких інших відправляють сьогодні молебні за єдність України.

NO COMMENTS