Запровадження нової технології обробки великотоннажних суден дало змогу докерам Іллічівського морського торговельного порту істотно збільшити обсяги перевалки насипних вантажів. Якщо на початку березня інтенсивність обробки сягала 18 тисяч тонн на добу, то у третій декаді майже на чверть зросли темпи завантаження рудовозів. При застосуванні технології обробки судна у два етапи: спершу завантаження на борт 120 тисяч тон вантажу – біля причалу, а довантаження – у митній зоні на зовнішній акваторії порту.
Про це повідомили Одесінформу в прес-службі Іллічівського порту, пославшись на керівника першого терміналу Юрія Расовського.

Юрій Расовський
Юрій Расовський

“У березні три рудовози класу capesize (судно водотоннажністю понад 150 тисяч тон і глибокою осадкою – Ред.) були прийняті під завантаження залізорудним концентратом біля першого причалу першого терміналу порту. На грецькому рудовозі «Anangel Astronomer» портовики показали рекордну на той момент для порту інтенсивність обробки -18 тисяч тонн на добу. Другий capesize вже обробляли з середньою інтенсивністю в 20 тисяч тонн на добу. А в деякі дні обсяг відвантаженого на  ЗРК сягав позначки 25 тисяч тонн”, – зазначили в прес-службі.
При застосуванні нової технології задіяні не тільки всі бригади докерів-механізаторів і допоміжна техніка, а й висококваліфіковані кранівники трьох перевантажувачів, з допомогою яких у трюми рудовозов одночасно стікають тонни залізорудного концентрату. Водночас включені в технологічну схему обробки суден великотоннажного флоту сусідні виробничі колективи, зокрема, другий термінал, СКПР, БВМ і автобази порту.
За словами Расовського, це вже дало змогу докерам терміналу наблизитися до загального березневого обсягу вантажообробки в 420 тисяч тон. При досягнутому показнику попереднього місяця близько 400 тисяч тонн.
При відносно невисоких показниках січня-лютого інтенсивність обробки суден-рудовозів у березні забезпечить пристойні квартальні показники докерів терміналу, цитує прес-служба Расовського.

NO COMMENTS