Новопризначений керівник Одеського медуніверситету Аймедов приступив до виконання обов’язків

  Вранці 20 липня, на четвертий день після офіційного призначення наказом по Міністерству охорони здоров’я, новопризначений керівник Одеського національного медичного університету Костянтин Аймедов прибув до адмінбудівлі вишу і приступив до виконання службових обов’язків.
  Про це професор Аймедов сьогодні повідомив журналістам, вийшовши з кабінету ректора в супроводі правоохоронців та одного з народних депутатів.
  “Я прибув для виконання службових обов’язків. Є наказ МОЗ про призначення, на офіційному сайті оприлюднене відповідне повідомлення. Завдяки поліції вдалося зайти до кабінету. Зараз потрібно провести інвентаризацію, опис усього. Можливо, я приймаю вуз, в якому вже нічого немає”, – зазначив Аймедов.
  У п’ятницю також отримали змогу розпочати перевірку дотримання екс-ректором медуніверситету Валерієм Запорожаном статуту університету та умов контракту з міністерством, згідно з відповідним наказом по відомству, члени Комісії МОЗ.
  Досі оточення Запорожана відмовлялося надавати необхідні документи для проведення перевірки, а також письмові пояснення щодо ненадання документів, що унеможливлювало фактичне здійснення перевірки, яку було ініційовано у зв’язку з численними скаргами народних депутатів та представників громадськості.
  Крім того, охорона вишу не допускала на робоче місце в.о. ректора Аймедова. Контракт з колишнім ректором ОНМедУ Валерієм Запорожаном МОЗ України достроково розірвало 17 липня 2018 року. Одразу після інформації про дострокове розірвання контракту, Валерій Запорожан пішов на лікарняний і намагався оскаржити наказ по МОЗ про проведення перевірки в університеті через суд.
  Однак 19 липня Приморський райсуд Одеси ухвалив рішення залишити без розгляду заяву екс-ректора Запорожана, що вимагав заборонити проведення в університеті комісійної перевірки МОЗ України. Екс-ректор також оскаржує наказ МОЗ про розірвання з ним контракту, а захід до вишу членів комісії вважає “рейдерським захопленням”.
  Варто зазначити, що зайти до службового кабінету Аймедову вдалося лише з третьої спроби: протидіяли цьому охоронці та близьке оточення Запорожана, яке з ним працювало понад два десятиліття. Після ухвали суду члени відомчої комісії прибули в супроводі групи громадських активістів, під час штовханини, що виникла, розбито скло дверей приймальні ректора.

  NO COMMENTS