Нобелівський лауреат Світлана Алексієвич через погрози скасувала виступ у “Зеленому театрі” Одеси

  Нобелівський лауреат з літератури Світлана Алексієвич скасувала у середу, 8 серпня, свою лекцію у “Зеленому театрі” Одеси через анонімні телефонні погрози на її адресу.
  Білоруська письменниця так повідомила про причину зриву зустрічі з одеситами.
  “Я дізналася, що організатори нашої зустрічі отримують погрози, а також я особисто. Звинувачують мене в якихось абсолютно надуманих образах, завданих українцям. Це жодним чином не може бути, оскільки моя мама – українка, я народилася в Україні і завжди відчувала в собі українську кров. Але заради спільної безпеки нашої сьогоднішньої зустрічі не буде, ми її скасовуємо “, – заявила Алексієвич.
  Письменниця подякувала всім, хто прийшов на зустріч, яку мала відбутися увечері в “Зеленому театрі”. Про її скасування через анонімні телефонні дзвінки з погрозами було повідомлено перед початком зустрічі.
  Організатори планували “Діалоги зі Світланою Алексієвич” на 20:00, модератором мала бути журналістка, автор суспільно-культурного проекту «Відкрита бібліотека» Катерина Гордєєва. Кошти для здійснення цього заходу oрганізатoри збирали чeрeз краудфандінгoвий прoeкт «Привeзи Нoбeлівськoгo лаурeата до Oдeси» на платфoрмі «Моє місто».

  NO COMMENTS