На озері Кагул браконьєрам не вдалось здійснити свої діяння

Незважаючи на те, що с початку року прикордонниками Ізмаїльського загону здійснено більше 30 випадків затримань за браконьєрство у прикордонних контрольованих районах та прикордонній смузі таких випадків не зменшилось. З початку року у любителів незаконного промислу вилучено та передано за компетенцією майже 18 км сіток, 1,5 тони риби та 20 човнів. Звісно, за свої діяння правопорушники понесли кримінальну та адміністративну відповідальність. Охоронці кордону продовжують здійснювати заходи з недопущення подібних правопорушень. Прикладом є сьогоднішнє затримання.

Фото автора

Незважаючи на те, що с початку року прикордонниками Ізмаїльського загону здійснено більше 30 випадків затримань за браконьєрство у прикордонних контрольованих районах та прикордонній смузі таких випадків не зменшилось.

З початку року у любителів незаконного промислу вилучено та передано за компетенцією майже 18 км сіток, 1,5 тони риби та 20 човнів. Звісно, за свої діяння правопорушники понесли кримінальну та адміністративну відповідальність. Охоронці кордону продовжують здійснювати заходи з недопущення подібних правопорушень. Прикладом є сьогоднішнє затримання.

О 04.00 годині ранку прикордонники відділу «Рені», за оперативною інформацією, на озері Кагул затримали двох браконьєрів з уловом риби та незаконними засобами лову. В ході перевірочних заходів встановлено, що мешканці прикордоння не мали при собі документів, що посвідчують їх особу, дерев’яний човен на якому було здійснено незаконне рибальство не зареєстрований встановленим порядком та не приписаний до жодного з причалів.

За результатами огляду човна було виявлено 4 сітки загальною довжиною більше 300 метрів та близько 2 сотні рибин. Попередня сума завданого збитку склала близько 3,5 тис. гривень. По даному факту було повідомлено до Ренійського відділення поліції. Човен, сітки та вилов по прибуттю останніх було вилучено як речовий доказ.

Прикордонниками на псевдо рибалок складено адмінпротоколи за порушення прикордонного режиму.

Помічник начальника загону – начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону майор Перегняк І.В.

NO COMMENTS