На Одещині чиновники райдержадміністрації збагачувалися за рахунок найбідніших

Співробітники Одеського облуправління Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили схему збагачення чиновників однієї з райдержадміністрацій Одещини на виплатах малозабезпеченим сім’ям. Про це повідомила Одесінформу керівник прес-підрозділу УСБУ Ганна Шевчук.

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Одеського облуправління Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили схему збагачення чиновників однієї з райдержадміністрацій Одещини на виплатах малозабезпеченим сім’ям.
Про це повідомила Одесінформу керівник прес-підрозділу УСБУ Ганна Шевчук.

“Керівництво управління соціального захисту та депутат райради пропонували незахищеним верствам населення оформити максимально можливий розмір соціальних виплат. “Винагорода” зловмисників, які навіть не віддавали малозабезпеченим банківські картки, становила 50% від нарахувань.

Співробітники спецслужби вже встановили майже сорок сімей, на яких збагачувалися чиновники. Правоохоронці затримали трьох організаторів корупційної схеми у банківському відділенні під час зняття чергових соціальних виплат з рахунків “підопічних”, – зазначила Шевчук.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 5 ст. 191 (привласнення майна в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України.
За попередніми оцінками, протягом 2014-2016 років посадовці щомісячно привласнювали від ста до ста п’ятдесяти тисяч гривень.

NO COMMENTS