На Одещині суди повернули у власність держави понад 3 тис га незаконно відчужених угідь

  За позовами прокуратури Одеської області суди повернули у власність держави понад 3 тисячі гектарів земельних угідь, незаконно відчужених фізичними та юридичними особами. Ще ряд позовів в інтересах держави суди зараз розглядають.
  Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури (https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=228178).
  “За позовами прокуратури у цьому році реально виконано судових рішень щодо повернення законному власнику більш як 3 тисяч гектарів земельних угідь загальною вартістю понад 140 мільйонів гривень. Органи прокуратури Одещини продовжують вживати заходів представницького характеру, спрямованих на захист від незаконних посягань, повернення неправомірно відчужених земель регіону, а також об’єктів комунальної та державної власності”, зазначили в прокуратурі.
  Зокрема, у квітні облпрокуратура внесла до Господарського суду Одеської області два позови в інтересах держави до публічного акціонерного товариства та приватного нотаріуса. Позивач вимагає визнати право власності за державою на цілісні майнові комплекси комбінату хлібопродуктів та портового елеватора загальною площею понад 50 тисяч кв. метрів, а також визнати незаконними і скасувати рішення про реєстрацію ПАТ власником цього майна.
  Загальна вартість майнових комплексів – близько 530 мільйонів гривень.
  Крім того рішенням, суд першої інстанції уже задовольнив позов прокуратури Одещини в інтересах Фонду держмайна України до двох підприємств щодо витребування з їх незаконного володіння бази відпочинку «Зорі Тирасполя».

  NO COMMENTS