На Одещині реалізують програму зміцнення протипожежної безпеки – до травня сформують 40 пожежних команд

  При ліквідації наслідків стихійних явищ, а також масштабних пожеж служби оперативного реагування Одещини не завжди діють бездоганно, виникла потреба нарощення чисельності протипожежних розрахунків у районах. Причому в Одеській облдержадміністрації вважають, що збільшити у півтора раза кількість пожежних команд належить протягом лютого-квітня.
  Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації, пославшись очільника ОДА на Максима Степанова (https://oda.odessa.gov.ua/news/v_odeskii_oblasti_maiut_sformuvaty_shche_bilshe_40_mistsevykh_pozhezhnykh_komand.html).
  “Протягом трьох місяців у всіх районах належить створити місцеві пожежні команди. Причому виконання регіональної програми з протипожежної безпеки, на фінансування якої в обласному бюджеті-2018 передбачено 111 мільйонів гривень, буде перевірено, а результати обговорені на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації. Досвід ліквідації наслідків стихії, яка вирувала у січні, підтверджує потребу належної підготовки служб оперативного реагування”, зазначив Степанов, виступаючи на зборах керівного складу цивільного захисту регіону.
  За словами голови ОДА, наразі у районах сформовані 62 пожежні команди, а регіональна програма передбачає функціонування не менше 100 місцевих розрахунків., причому на усіх важливих об’єктах соціальної інфраструктури.
  “Потрібно провести у найближчі місяці тренування на випадок надзвичайних ситуацій, а також несподівані перевірки на промислових об’єктах, у лікарнях та навчальних закладах – перевірити готовність до евакуації людей та реальний стан підготовки до ліквідації пожеж”, підсумував Степанов.

  NO COMMENTS