На Одещині погорів на хабарі начальник Балтського відділу поліції

  Співробітники Військової прокуратури Південного регіону України, СБУ і департаменту внутрішньої безпеки НПУ затримали увечері 18 липня на хабарі керівника Балтського відділу поліції.
  Про це повідомляє в Facebook очільник Одеського главку Нацполіції Дмитро Головін.
  “Завдяки взаємодії Військової прокуратури, СБУ та департаменту внутрішньої безпеки НПУ затримано під час отримання неправомірної вигоди начальника Балтського відділу поліції. Псевдополіцейським, які принижують честь професії, не місце у нашій системі”, зазначив Головін.
  Якщо ти прийшов до поліції для корупційної наживи, а не для захисту громадян, то тебе чекає слідство та суд. Це стосується кожного, незалежно від звань, посад та попередніх результатів служби, додав генерал.
  Як повідомило кореспонденту Укрінформу джерело в правоохоронних органах, полковника поліції Олександра Нємцева затримали при отриманні 10,5 тисяч гривень за “втрату протоколу про адміністрування правопорушень”.
  Варто зазначити, що Нємцев очолив Балтський відділ поліції у липні 2017 року. Співробтник цього відділу поліції покликані забезпечувати правопорядок у чотирьох районах Одеської області – Балтському, Кодимському, Савранському і Любашівському.

  NO COMMENTS