На Одещині перевантаження автомобілів обійшлося перевізникам у 18 млн грн

  Порушення вимог щодо вагових параметрів великогабаритних автомобілів обійшлося перевізникам у цьому році майже у 18 мільйонів гривень у вигляді штрафних санкцій, накладtних працівниками органів Укртрансбезпеки Одеської області.
  Про це повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації, пославшись на керівника відділу розвитку ринку автомобільних перевезень ОДА Олександра Гайдука .
  “Наразі вага фур в області контролюється на п’яти габаритно-вагових комплексах. Два з них – стаціонарні, ще три – пересувні. Оскільки на Одещині завершились жнива, спостерігається великий потік вантажівок. Комплекси функціонують на основних автошляхах. Використання габаритно-вагового контролю органами Укртрансбезпеки є дієвим механізмом збереження доріг”, зазначив Гайдук.
  За його словами, з початку року в Одеській області накладено понад 800 штрафів на водіїв, які порушили вагові параметри автівок. Загальна сума склала близько 18 мільйонів гривень.
  Як повідомлялося, до поточного кінця року в Одеській області планується встановити додатково ще шість пересувних габаритно-вагових комплексів, придбаних у рамках реалізації обласної комплексної програми «Безпечна Одещина».
  На початку липня голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов ініціював масштабну кампанію заради дотримання перевізниками вимог вагового режиму й збереження автодоріг.

  NO COMMENTS