На Одещині Марина Порошенко і діти воїнів-захисників долучились створення “Книги Миру”

  Під час сьогоднішнього робочого візиту до Одеської області перша леді України Марина Порошенко і діти воїнів, що несуть службу в зоні бойових дій, відкрили у “Книзі Миру” новий розділ та долучилися до вишивання семиметрового рушника національної єдності “Сонячна Одещина”. Дружину Президента України супроводжував голова Одеської облдержадміністраці Максим Степанов.
  Про це повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації (https://oda.odessa.gov.ua/news/pid-cas-vizitu-marini-porosenko-diti-zahisnikiv-z-odeskoi-oblasti-dolucilisa-do-stvorenna-knigi-miru).
  “Сьогодні в нас відповідальна місія – відкриваємо нову сторінку «Книги Миру» – Одеської області. Проект розпочався у 2014 році. Книга розповідає про те, як змінювалось наше життя до і після початку військових дій на території нашої країни. Про те, як ми любимо Україну і бажаємо мирного неба. Ви – наше молоде покоління, вам у майбутньому будувати країну і жити в ній. Тому саме ваші слова про мир звучать як молитва, і я прошу ці слова записати в цю книжку”, зазначила Порошенко під час презентації проекту “Книга Миру” в обласній бібліотеці імені Грушевського.
  Дружина Президента України відкрила в книзі, розділ присвяченій Одещині”, в якому школярі поділилися сімейними фотографіями та побажаннями.
  З Одеси Порошенко в супроводі голови Одеської ОДА Степанова відбула до смт Доброслав, в якому дружина Президента України долучилася до вишивання 7-метрового рушника національної єдності “Сонячна Одещина”. Його вишивали три роки понад півтори тисячі мешканців Одеської області. У вишивці застосовано 17 технік швів, притаманних одеському регіону. Кольорова гама виробу не включає в себе чорний колір.
  Варто зазначити, що Одещина стала 23 областю, яка долучилася до проекту “Книга Миру”, в якій зібрано сімейні фотографії, зроблені в мирні часи і підписані дитячими висловами про батьків чи рідну країну.
  У пообідню пору Порошенко відбула до Миколаївської області.

  NO COMMENTS