На Одещині відновлено енергопостачання половини сіл, знеструмлених буревієм – ОДА

43

Бригади ремонтників відновлюють електропостачання до населених пунктів Одещини – люди не мають чекати. Станом на полудень 20 січня майже половину сіл, знеструмлених внаслідок снігопаду і буревію, підключили до енергомережі.
Про це повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації, пославшись на голову ОДА Максима Степанова (https://www.facebook.com/oda.odesa/?hc_ref=ARTNNbTlJC40KtNEXGvQs1Ri7m7sevWrQeoCZMQAgqVDRM-rUTo1C74x0NPYHBTp26I).
“У нас залишаються поки що знеструмленими 288 населених пунктів. Кожної години ця цифра зменшується. Адже ще підвечір 18 грудня світла не було світла більш ніж у 530 населених пунктах. Півтисячі опор були повалені під час негоди. Мені доповідають, що для відновлення деяких з них, потрібен тиждень. Я вважаю, що люди не мають стільки чекати. Питання вирішується. До кінця суботи буде також повністю налагоджено мобільний зв’язок”, – зазначив Степанов.
Як уточнили в ОДА, сьогодні віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко доручив Укренерго виділити додаткові сили задля заміни опор в Одеській області, що впали під час негоди.