На Одещині виявили “депутатську” плантацію нарковмісної коноплі

Правоохоронці та активісти ГО "Самооборона Одеси" виявили велику плантацію - понад 1 тисячу кущів - так званої "чуйскої" марихуани у селі Цибулівка Великомихайлівського району Одеської області. Під час спільної операції вилучено готової продукції та насіння нарковмісної коноплі загальною вартістю понад 8 мільйонів гривень.

Фото: з відкритих джерел

Правоохоронці та активісти ГО “Самооборона Одеси” виявили велику плантацію – понад 1 тисячу кущів – так званої “чуйскої” марихуани у селі Цибулівка Великомихайлівського району Одеської області. Під час спільної операції вилучено готової продукції та насіння нарковмісної коноплі загальною вартістю понад 8 мільйонів гривень.

Чотири ділянки плантації, де кожен кущ рослин мав індивідуальний полив, були прикриті камуфляжною сіткою від очей сільчан та аеророзвідки правоохоронців, повідомляє очільник ГУ НП в Одеській області Дмитро Головін (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001862763558).

“Співробітники підрозділу ГУ НП при підтримці громадських активістів, які не гаслами, а діями допомагають правоохоронцям, накрили сучасну “наркоплантацію”. Уявіть чотири ділянки “господарства”, облаштованого індивідуальним поливом кожного куща – а їх понад тисячу – і камуфляжну сітку, що приховує цей клондайк растаманів від сторонніх очей та аеророзвідки”, зазначив Головін.

За словами генерала Головіна, вилучено 50 кілограмів готової продукції, понад 20 кілограмів фонду насіння, понад 1 тисячу кущів так званої “чуйскої” марихуани. Лише прямі збитки наркоділків в результаті операції оцінюються в розмірі понад 8 мільйонів гривень.

“Хочу ще раз попередити: у нас в області таким “господарствам” місця немає і ніколи не буде!”, підсумував очільник ГУ НП в області.

У свою чергу, голова ГО “Самооборона Одеси” Віталій Кожухар уточнив, що громадські активісти дізналися про наркоплантацію від одного з мешканців села, який також повідомив, що до створення “господарства” причетний місцевий депутат, хоч зареєстрована земельна ділянка на іншого громадянина.
Про наркоплантацію громадські активісти “Самооборони Одеси” та “Вільні люди” повідомили в облуправління Нацполіції і взяли участь у спецоперації правоохоронців.

NO COMMENTS