На одеські маршрути вийшли нові тролейбуси вітчизняного виробництва

На тролейбусні маршрути Одеси вийшли п'ять 12-метрових низькопідлогових машин, закуплених міськрадою з урахуванням сучасних вимог до комфорту, якості та безпеки.

На тролейбусні маршрути Одеси вийшли п’ять 12-метрових низькопідлогових машин, закуплених міськрадою з урахуванням сучасних вимог до комфорту, якості та безпеки.

Нові тролейбуси Луцького автомобілевиробника доставлені в Одесу достроково і будуть обслуговувти пасажирів на маршрутах №10 і №7, повідомив кореспонденту Укрінформу директор комунального підприємства “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман.

“Кожна з тролейбусів розрахований на перевезення 100 пасажирів. Машини характеризуються низьким рівнем підлоги, пристосовані для стоячих пасажирів і пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. На них уперше встановлена незалежна підвіска і GPS-навігатор, оснащені кондиціонером у кабіні водія, бездротовим зв’язком Wi-Fi та системою відеоспостереження за посадковими майданчиками і зоною позаду”, – уточнив Жеман.

Загальна сума тендерного контракту становить понад 26 мільйонів гривень, партію тролейбусів належало поставити до Одеси до кінця поточного року. Однак завод-виробник зумів достроково виконати умови контракту.

Варто зазначити, що Одеська міськрада ухвалила 30 червня рішення про надання дозволу КП “Одесміськелектротранс” на залучення банківського кредиту обсягом 100 мільйонів гривень на придбання партії нових трамваїв, які намічено пустити на швидкісний маршрут “Північ-Південь”

NO COMMENTS