На Одеській митниці зупинили спробу незаконного вивозу з України ендоскопічної системи вартістю 1 млн євро

Співробітники Одеської митниці ДФСУ викрили й заблокували спробу вивезення з України за підробленими документами дорогої ендоскопічної системи об’ємної візуалізації. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФСУ в Одеській області (http://od.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/300366.html).

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Одеської митниці ДФСУ викрили й заблокували спробу вивезення з України за підробленими документами дорогої ендоскопічної системи об’ємної візуалізації.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФСУ в Одеській області (http://od.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/300366.html).

“Ендоскопічну систему об’ємної візуалізації 3D HD вартістю 1 мільйон євро було ввезено в Україну одним із вітчизняних підприємств та розміщено під митним контролем на складі ще 3 роки тому. У червні директор вітчизняного підприємства повідомив митницю, що через неможливість оформити у митному відношенні та реалізувати медичну систему має намір відправити його на адресу продавця – компанії з Великобританії”, зазначили митники.

Як підставу митниці було надано додаткову угоду до контракту та лист компанії-продавця про готовність прийняти товар. Проте під час перевірки законності вивезення ендоскопічної системи з’ясувалося, що підпис на додатковій угоді є підробленим.
Більш того, згідно з даними сайту реєстру Дому компаній Великобританії «Companies House», було встановлено, що компанію-продавця було ліквідовано ще у вересні 2014 року.

За фактом надання неправдивих даних та підроблених документів складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
Ендоскопічну систему, вартість якої, відповідно до митної декларації, складає майже 29,5 мільйонів гривень, вилучено.

NO COMMENTS