На Одеській митниці зупинено вивезення до Молдови електронних приладів подвійного призначення

  Співробітники Управління по боротьбі з контрабандою Одеської митниці та Управління СБУ в Одеській області завадили сьогодні незаконному переміщенню електронних товарів подвійного призначення, які використовуються у військовій авіації.
  Про це сьогодні повідомила кореспонденту Укрінформу керівник прес-служби Одеської митниці Олена Гусєва.
  “Під час перетину на власному автомобілі пункту пропуску “Старокозаче-Тудора” митного поста “Аккерман” українсько-молдовського держкордону громадянин Республіки Молдова обрав “зелений коридор”, декларуючи таким чином відсутність будь-яких заборонених до переміщення товарів та таких, які потребують відповідних дозволів при переміщенні через митний кордон. Проте під час митного контролю у нього були виявлені товари, переміщення яких потребує дозволу Державної служби з експортного контролю України”, – зазначила Гусєва.
  Зокрема, співробітники Управління по боротьбі з контрабандою Одеської митниці та Управління СБУ в Одеській області виявили при огляді багажу не лише друковану продукцію, яку законно переміщував громадянин до сусідньої країни, а й електронні прилади, які використовуються в авіаційній галузі та мають ознаки товарів військового призначення.
  За фактом митного правопорушення здійснено відповідні процесуальні дії. Товари вилучено для проведення експертизи щодо їх належності до предметів військового призначення.

  NO COMMENTS