На нульовому кілометрі Дунаю встановили Герб україни

З нагоди 25-річчя Дня незалежності України нульовому кілометрі ріки Дунай, на території Кілійського району Одеської області, силами патріотичної громади встановлено один з трьох офіційних символів держави - Герб України.

Фото: з відкритих джерел

З нагоди 25-річчя Дня незалежності України нульовому кілометрі ріки Дунай, на території Кілійського району Одеської області, силами патріотичної громади встановлено один з трьох офіційних символів держави – Герб України.

Участь в урочистій акції – відкритті державного Гербу України взяв голова Кілійської райради Павло Бойченко (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1061249583931046&set=pcb.1061249887264349&type=3&theater), повідомляє кореспондент Одесінформу.

Ми вважаємо встановлення державного Гербу на березі Дунаю, поряд з південним кордоном України, важливою і символічною подією! І раді тому, що беруть участь як громадяни України, так і туристи з Республіки Молдови, Румунії, Польщі, Литви та Німеччини”, – сказав Бойченко.

Голова райради відзначив, що ініціатором події став депутат Кілійської міськради Ігор Чакір, підтримали його представники командування Ізмаїльського прикордонного загону ДПСУ та керівництва Дунайського біосферного заповідника заповідника, які взяли участь в урочистому заході.

NO COMMENTS