На Куликовому полі Одеси правоохоронці не знайшли вибухівки – мітингарів теж нема

Фото: з відкритих джерел

У результаті обстеження Куликового поля Одеси ніяких вибухонебезпечних пристроїв, предметів або речовин правоохоронці не виявили.
Про це повідомили Укрінформу в відділі комунікацій Одеського облУВС.
“Надана по телефону інформація про замінування Куликового поля не підтвердилась. Фахівці вибухотехнічної служби, що здійснювали перевірку території площі, не виявили жодних вибухових пристроїв. закінчили перевірку території Куликового поля. В результаті жодних вибухових пристроїв не виявлено. Наразі працівники поліції вживають першочергових розшукових заходів для встановлення особи, яка надала неправдиві відомості поліції”, – повідомила Одесінформу представник облУВС Анастасія Сіра.
Водночас співробітники Патрульної служби поліції спростували поширену деякими ЗМІ інформацію про те, що 9 травня на Куликовому полі відбувся мітинг, учасниками якого нібито стали “200 осіб з георгіївськими стрічками на одязі, а також з прапорами, на яких була комуністична символіка”.
“Насправді на Куликове поле в післяобідню пору приходять деякі одесити – по одному чи удвох – і залишають квіти біля паркану, що відділяє Будинок профспілок від решти території площі. Як бачите, усього близько десятка букетів – ото й весь мітинг”, – сказав кореспонденту Укрінформу один з офіцерів поліції, що очолює наряд правоохоронців в районі Куликового поля.

NO COMMENTS